




2 300 ₴
1 799 ₴
Жіноча сумка з етнічним орнаментом червона сумочка з вишивкою та ручками широким ременем на плече подарункові сумки дівчині
Сумка жіноча в етно стилі, сумочка з вишивкою в ексклюзивному кольорі, сумка жіноча з ручками та ремінцем, містка сумка з широким ремінцем на плече у етнічному стилі
Твоя нереально гарна сумка в етно-стилі – простора, зручна та з характером – ідеально для будь-якого образу! А яскравий етнічний візерунок закохує з першого погляду! Сумочка в ексклюзивному дизайні, дуже містка та практична, чудово підійде для подарунку😍
Не просто сумка – а витвір мистецтва для тебе! Ідеальна для роботи, прогулянок, подорожей чи подарунка!
Купити або подивитись інші пропозиції на сайті https://sport-mix.zp.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Етнічний |
| Матеріал | Текстиль - шкіра |
| Колір | Червоний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Стан | Новий |