









49 950 ₴
45 450 ₴
Піт-байк ендуро CROSSER F-1 ідеальний варіант для навчання та тренувань шанувальників екстриму. Монстр бездоріжжя, поєднує в собі зухвалість кросового мотоцикла з технологічністю сучасного електротранспорту. Гарна ергономічна рама витримає екстремальні навантаження, стрибки, падіння. Завдяки невеликому розміру колес та рами підходить для навчання підлітків та жінок азам мотоспорту. 2500 Ватів потужності в поєднанні з надійним редуктором забезпечує миттєвий розгін. Акумулятор (знімний) 48 В/24 Аг - розрахований приблизно на 80 км на електроприводі. Заряджання займає приблизно 6 годин. Ходова частина створена для бездоріжжя та спокійних поїздок містом. Передня гідравлічна вилка та задній амортизатор легко згладжують усі нерівності бороги та забезпечують стабільність пересування. Колеса на 17" дюймів із жирними покришками. Модель обладнана надійними гідравлічними гальмами. LCD-дисплей — зображає всі необхідні параметри руху та стан систем мотоцикла: швидкість, заряд, режим.
Приємних покупок!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Особливості | Амортизатор, Підніжка, Ручне гальмо |
| Колір | Червоний |
| Потужність електродвигуна | 2500 Вт |
| Рік випуску | 2026 |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 80 км |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 45 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 24 мА/год |
| Водонепроникність | 54 м |
| Вид шини | Пневматична |
| Тип батареї | Літієва |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Користувацькі характеристики | |
| Кут підйому | 30 |
| Електросамокат | Ендуро-Електровелосипед Crosser F-1 |
| Номінальна напруга акумулятора | 48 V |