









90 000 ₴
67 500 ₴
Електромотоцикл ендуро CROSSER E-GT20 — для шанувальників екстриму. Монстр бездоріжжя, поєднує в собі зухвалість кросового мотоцикла з технологічністю сучасного електротранспорту. Гарна ергономічна рама з авіаційного алюмінію витримає екстремальні навантаження, стрибки, падіння. 1500 Ватів потужності в поєднанні з безщітковим мотором забезпечує миттєвий розгін. Акумулятор (знімний) 60 В/25 Аг — розрахований приблизно на 100 км на електроприводі або до 120 км із педал-асистом. Заряджання займає приблизно 8 годин. Ходова частина створена для бездоріжжя та спокійних поїздок містом. Передня гідравлічна вилка та задній амортизатор легко згладжують усі нерівності бороги та забезпечують стабільність пересування. Колеса на 20 дюймів із жирними покришками. Модель обладнана надійними гідравлічними гальмами. LCD-дисплей — зображає всі необхідні параметри руху та стан систем мотоцикла: швидкість, заряд, режим. Три режими руху: розслаблений, звичайний або «спорт!». Крім цього, на випадок повного розряджання акумулятора є можливість дістатися до дому, використовуючи звичайні велосипедні педалі, у комплекті з оригінальною системою Шимано на 7 швидкостей.
Приємних покупок!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Особливості | Амортизатор, Ножні гальма, Підніжка, Ручне гальмо |
| Вага | 50 кг |
| Колір | Сірий |
| Потужність електродвигуна | 1500 Вт |
| Рік випуску | 2026 |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 100 км |
| Максимальна швидкість | 80 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 60 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 25 мА/год |
| Водонепроникність | 54 м |
| Вид шини | Пневматична |
| Тип батареї | Літієва |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Розмір в упаковці | 148х32х85 |
| Тип електросамоката | Потужний |
| Тип приводу | Задній привод |
| Тип гальмівної системи | Гідравлічний дисковий |
| Знімний акумулятор | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Кут підйому | 30 |
| Електросамокат | Електровелосипед Crosser E-GT20 60V/1500W/25Ah |
| Номінальна напруга акумулятора | 60 V |
| Рост велосипедиста | 165-185 |