









30 600 ₴
25 650 ₴
Бюджетний варіант електровелосипеда з колесами 26" з міцною сталевою заниженою рамою. Обладнаний вбудованою літій-іонною 48-вольтовою батареєю на 20 Ампер-годин. Надійний редукторний мотор на 500W забезпечить пробіг до 35-40 км, а 5 режимна ПАСС система дозволить економити заряд при русі. Передня пружинна вилка впевнено згладжує нерівності дороги та забезпечує достатній комфорт під час руху.
Велосипед обладнаний надійною трансмісією Shimano 7S. За безпеку відповідають прості механічні дискові гальма - прості у налаштуванні та експлуатації.
Приємних покупок!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 12" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 70 мм |
| Вага | 32 кг |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Зріст велосипедиста | 160-175 |
| Рік випуску | 2026 |
| Стан | Новий |
| Характеристики електровелосипеда | |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Дистанція пробігу | 35 км |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Зарядний пристрій | Так |
| Максимальна вантажопідйомність | 120 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Багажник | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Багажний кошик | Спереду |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Основні атрибути | |
| Рекомендована гранична швидкість | 30 км/год |
| Конструкція | Цілісна |
| Ємність батареї | 20 мА/год |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна вантажність | 120 кг |
| Час заряджання акумулятора | 6 |