








39 600 ₴
35 100 ₴
Електромопед Crosser CR-14 1000w – чудовий варіант для сільської місцевості. Не вимагає палива, великий пробіг на одному заряді, висока посадка, великі безкамерні колеса - далеко не весь перелік переваг цього виду транспорту.
Електромопед обладнано LED панеллю приладів, фарами і поворотами, дзеркалом, сигналізацією, переднім багажним кошиком, боковими вантажними підніжками, знімною акумуляторною батареєю і має чотири режими швидкості.
Приємних покупок!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Особливості | Амортизатор |
| Вага | 77 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Рік випуску | 2026 |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 40 км |
| Максимальна швидкість | 55 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 40 км/год |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Безкамерна |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Тип електросамоката | Міський |
| Тип приводу | Задній привод |
| Тип гальмівної системи | Гідравлічний дисковий |
| Виробник | Crosser |
| Користувацькі характеристики | |
| Електросамокат | Електроскутер для дачників |
| Тип батареї | олив'яно-кислотна |
| Основні | |
| Ємність акумулятора | 24 А. г |
| Напруга акумулятора | 72.0 |