




36 450 ₴
31 050 ₴
Велогібрид – сучасний складний міський велосипед з електроприводом на 20 дюймових широких колесах. Ця модель відрізняється високою надійністю, продуманим підбором комплектуючих та компактними розмірами у складеному стані, що дуже зручно при зберіганні та перевезенні електровелосипеда до місця використання.
Стійка керма, що складається, дозволить перевозити електровелосипед в багажнику легкового автомобіля - невелика вага велосипеда в 31 кг майже будь-кому буде під силу.
Управління набором швидкості в режимі електроскутера здійснюється за допомогою ручки газу, що розташована на кермі. Найбільш продуктивним режимом використання буде гібридний варіант, коли сідоку, що крутить педалі, допомагає автоматична система підтримки педалювання.
Найкращий вибір екологічного транспортного засобу для щоденних поїздок містом та містом. Потужність двигуна 1000W та акумулятор Li-on 48V 15000 mAh дозволить пересуватися у міському режимі до 50-60 км.
Приємних покупок!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecros |
| Тип велосипеда | Електровелосипед |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Колір | Чорний |
| Вага | 31 кг |
| Стан | Новий |
| Характеристики електровелосипеда | |
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Час зарядки акумулятора | 6 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Багажник | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Педали | Платформні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга акумулятора | 48.0 |
| Рост велосипедиста | 150 - 180 |
| Час заряджання акумулятора | 6 |
| Основні атрибути | |
| Рекомендована гранична швидкість | 35 км/год |
| Особливості | Підніжка |
| Конструкція | Складана |
| Ємність батареї | 15 мА/год |
| Максимальне навантаження | 150 кг |