







4 780 ₴
2 395 ₴
Чоловічий шкіряний рюкзак для поїздок і прогулянок чорний Tiding Bag, вирізняється місткістю, стриманим дизайном і зручністю у використанні.
Основне відділення закривається на блискавку з двома бігунками. У нього можна покласти папки з документами, ґаджет. З лицьового боку є велика кишеня на блискавці, де поміститься щоденник та інша канцелярія. Шлейки рюкзака зміцнені додатково текстильними вставками. Для комфорту під час носіння регулюються за довжиною.
Характеристики
Купити або подивитись інші пропозиції на сайті https://sport-mix.zp.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 17 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Стан | Новий |