







2 200 ₴
1 400 ₴
Особливості:
Купити або подивитись інші пропозиції на сайті https://sport-mix.zp.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 4 |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Чорний |
| Максимальний обхват талії | 125 см |
| Довжина | 25 см |
| Висота | 14 см |
| Товщина | 8 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |