







2 700 ₴
1 900 ₴
Коричнева сумка-бананка з шкіри крезі хорс. Стильна поясна сумка з натуральної шкіри — чудове придбання для практичного чоловіка. Головне відділення закривається на блискавку. Внутрішня підкладка виготовлена з міцного текстильного матеріалу та зворотного боку шкіри.
Сумка має багато функціональних кишень на блискавці:
Купити або подивитись інші пропозиції на сайті https://sport-mix.zp.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 4 |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Коричневий |
| Максимальний обхват талії | 125 см |
| Довжина | 24 см |
| Висота | 11 см |
| Товщина | 8 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |