








2 900 ₴
2 200 ₴
Чорний міський рюкзак для ноутбука та документів Tiding Bag. Стильний рюкзак з якісної натуральної шкіри, дуже практичний і місткий. На лицьовій стороні розташований функціональний кишеню. Велике основне відділення. Якісна фурнітура. Модель відмінно підійде для стильних сучасних чоловіків.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 28 см |
| Стан | Новий |