








2 900 ₴
2 000 ₴
Шкіряний жіночий молодіжний рюкзак чорний на кожен день. Основна ручка та два регульовані ремінці. На лицьовій стороні рюкзака є накладна кишеня на блискавці. З боків теж є кишені. Усередині основне велике відділення. Є кишенька для дрібниць на змійці та звичайна кишеня. Місткий рюкзак із безліччю кишень, красивий, стильний, тримає форму, шкіра м'яка, але щільна, чудовий повсякденний варіант.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 31 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |