







4 300 ₴
3 650 ₴
Жіноча брендова сумка-тоут Kors натуральна шкіра ділова сумочка з ручками для документів та на кожен день
Фірмова тканина (комбінація бавовни з покриттям, поліестеру та поліуретану), оббивка — з натуральної шкіри
Всередині сумки одне велике відділення для зручного зберігання всіх необхідних речей, та дві кишені з боків забезпечить зручний доступ до дрібниць, які повинні бути під рукою. Регульований ремінець дає можливість адаптувати сумку під ваш комфорт та стиль, носити її як через плече, так і на руці 👜
Купити або подивитись інші пропозиції на сайті https://sport-mix.zp.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Michael Kors |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Коричневий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |