









27 450 ₴
Особливо такий транспорт сподобається дачникам, пенсіонерам та любителям відпочинку на природі. За заявою виробника, електроскутер здатний розвивати швидкість до 45 км/год, і проїжджати до 40 км на одному заряді акумулятора. Гідна заміна бензиновим скутерам тільки без запаху, шуму та необхідності шукати заправну станцію.
Модель ідеально підійде для людей похилого віку, пенсіонерів. У передній місткий кошик можна скласти всі необхідні речі.
Тепер вирушаючи на відпочинок або магазинами можна не переживати про пробки, громадський транспорт або відсутність доріг.
Приємних покупок!
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 800 Вт |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 40 км |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Рекомендована гранична швидкість | 40 км/год |
| Вага | 76 кг |
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Ємність акумулятору | 24 А. г |
| Напруга акумулятору | 60 В |
| Користувацькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Кут підйому | 20 |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Водонепроникність | 54 м |
| Електросамокат | Електроскутер для дачників |
| Номінальна напруга акумулятора | 60 V |
| Передний/Задний свет | Світлодіодний ліхтар |
| Тип батареї | олив'яно-кислотна |