









40 050 ₴
35 330 ₴
Внимание! Передплата у размірі 2000 грн при оформленні замовелння накладеним платежем!
Електровелосипед Crosser Max — чудовий варіант для сільської місцевості. Не вимагає палива, великий пробіг на одному заряді, висока посадка, два великі міцні багажники для вантажів, сигналізація, потужна батарея — далеко не весь перелік переваг цього різновиду транспорту.
Електромопед обладнаний РК панеллю приладів, фарами та поворотами, дзеркалом, сигналізацією, передньою й задньою багажними платформами, потужною акумуляторною батареєю, ефективними барабанними гальмами та телескопічною вилкою з гідравлічними амортизаторами. На скутері встановлені великі колеса з розміром безкамерних шин 3.00-12. Безщітковий двигун постійного струму інтегрований у заднє колесо.
У наявності є електроскутери без акумуляторів і скутери з літій ферофосфатними батареями LiFePO4.
Ціни уточнюйте в менеджера.
Приємних покупок!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Метал |
| Діаметр колеса | 305 мм |
| Вага | 94 кг |
| Потужність електродвигуна | 1200 Вт |
| Рік випуску | 2026 |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 40 км |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 30 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 24000 мА/год |
| Водонепроникність | 54 м |
| Вид шини | Безкамерна |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Розмір в упаковці | 172х33x64 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Кут підйому | 20 |
| Номінальна напруга акумулятора | 72 V |
| Тип батареї | олив'яно-кислотна |