







40 500 ₴
35 550 ₴
Модель представлена у корпусному виконанні з широкою базою, зручним комфортним сидінням. Свинцево-кислотний AGM тип акумулятора, двигун потужністю 1500 Вт та запас ходу 40-45 км дозволяє подорожувати у будь-яке місце, від міського середовища до сільської місцевості. Тепер ви можете швидко добиратися до офісу, їздити на зустріч з друзями і відправиться за покупками минаючи пробки, забувши про труднощі з паркуванням та інші незручні моменти. Великі без камерні колеса у поєднанні з підвіскою забезпечують ідеальні відчуття від керування навіть у суворих вуличних умовах. Час повної зарядки 5-10, живлення походить від побутової електромережі 220В. Не рекомендується розряд батареї до 0% або перезаряд. Це негативно впливає на ресурс батареї. Додатковий комфорт гарантують діскові гальма.
Максимальна швидкість трьохколісного електровелосипеда до 35км/год, максимальна дистанція пробігу від 40 до 45 км, залежно від дорожніх умов, ваги пасажира, ступеня заряду батареї на етапі початку поїздки.
Комплектація: зарядний модуль USB, передня багажна платформа, задня велика багажна платформа, РК панель приладів; фара головного світла, повороти, дзеркала, сигналізація, захисні гофри передньої вилки.
Приємних покупок!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Метал |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Підніжка |
| Вага | 120 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 1500 Вт |
| Рік випуску | 2026 |
| Час зарядки | 10 годин |
| Дистанція пробігу | 40 км |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 30 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 20 мА/год |
| Водонепроникність | 54 м |
| Вид шини | Безкамерна |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Розмір в упаковці | 125х73x60 |
| Користувацькі характеристики | |
| Електросамокат | Електроскутер для дачників |
| Тип батареї | графеновая синцово кислотная |
| Основні | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість коліс | 3 |
| Напруга акумулятора | 72.0 |