








44 100 ₴
39 600 ₴
Маневрений електроскутер Crosser CR15 – новинка в лінійці відомого китайського виробника. Модель ідеально адаптована для руху в місті та сільській дорозі. Особливо такий транспорт сподобається дачникам, пенсіонерам та любителям відпочинку на природі. За заявою виробника, електроскутер здатний розвивати швидкість до 65 км/год, і проїжджати до 55 км на одному заряді акумулятора.
М'яке сидіння, додаткове місце на багажнику, кошик для дрібниць, сигналізація, світлодіодне освітлення, надійні передній і задній амортизатори - далеко не повний перелік переваг цього виду транспорту.
Низький центр ваги у сумі з великими колесами з пневматичними шинами забезпечать Вашу безпеку та комфорт.
Гідна заміна бензиновим скутерам тільки без запаху, шуму та необхідності шукати заправну станцію.
Тепер вирушаючи на відпочинок або магазинами можна не переживати про пробки, громадський транспорт або відсутність доріг.
Приємних покупок!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Ножні гальма, Підніжка |
| Вага | 82 кг |
| Потужність електродвигуна | 2500 Вт |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 55 км |
| Максимальна швидкість | 65 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 40 км/год |
| Стан | Новий |
| Водонепроникність | 54 м |
| Вид шини | Безкамерна |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Тип електросамоката | Міський |
| Тип приводу | Задній привод |
| Користувацькі характеристики | |
| Кут підйому | 20 |
| Електросамокат | Електроскутер для дачників |
| Тип батареї | олив'яно-кислотна |
| Основні | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість коліс | 2 |
| Тип | Електроскутер |
| Ємність акумулятора | 24 А. г |
| Напруга акумулятора | 72.0 |